Громадські обговорення

План консультацій на 2022 рік

Громадські обговорення проєкту Стратегії

Повідомлення про початок публічного громадського обговорення

Питання, винесене на обговорення: «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії приватним підприємством  «Тепло-енергія плюс» для Перемозького закладу загальної середньої освіти»

11:25:47 13.10.2023

Повідомлення про початок публічного громадського обговорення

Питання, винесене на обговорення: «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії приватним підприємством  «Теплогаз-ВК» для Лосинівського закладу загальної середньої освіти».

11:15:14 13.10.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Відповідно до розпорядження Лосинівського селищного голови від 04.10.2022 року за № 77 з 20.10.2022 по 28.10.2022 року на території Терешківського старостинського округу (с.Терешківка) буде проведено громадське обговорення кандидатури на посаду старости Терешківського старостинського округу у формі вивчення громадської думки, шляхом зібрання підписних листів.

16:44:50 24.10.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПУБЛІЧНОГО  ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Питання, винесене на обговорення: «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії приватним підприємством  «Тепло-енергія плюс» для Перемозького закладу загальної середньої освіти».

09:05:05 20.10.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПУБЛІЧНОГО ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Питання, винесене на обговорення: «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії приватним підприємством  «Теплогаз-ВК» для Лосинівського закладу загальної середньої освіти».

09:03:52 20.10.2022

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Згідно «Порядку   проведення   громадських   слухань  щодо врахування громадських  інтересів  під  час  розроблення  проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011, з 15 вересня 2022 року розпочинається оприлюднення містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки площею 0,0201га, призначення якої для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (кадастровий номер земельної ділянки 742335540:16:001:0501) гр. Цокур Юлії Миколаївни м.Ніжин вул.Ковалівська, 29, кв.3.».

10:19:51 14.09.2022

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Відповідно до розпорядження Лосинівського селищного голови від 29.09.2022 року за № 61 з 01 вересня 2022 року на території Перемозького старостинського округу Лосинівської селищної територіальної громади – сіл Перемога, Богданівка, Чистий Колодязь, Гармащина, Станція Лосинівська буде проведено громадське обговорення кандидатури на посаду старости Перемозького старостинського округу у формі вивчення громадської думки, шляхом зібрання підписних листів.

15:57:45 01.09.2022