ПРОЕКТ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

«Згідно «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських  інтересів  під  час  розроблення  проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011(зі змінами від 21.08.2013), з 26 листопада 2021року розпочинається оприлюднення Детального плану території  земельної ділянки орієнтовною площею 0,2000 га  по вулиці Троїцька, 9б, смт. Лосинівка Ніжинського району Чернігівської області (кадастровий номер 7423355400:16:001:0521; цільове призначення-для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі, власник Топольський Володимир Михайлович) з метою реконструкції  нежитлової будівлі аптеки під магазин непродовольчих товарів з будівництвом прибудови.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПУБЛІЧНОГО  ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Питання, винесене на обговорення:«Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії приватним підприємством  «Теплоз-енергія плюс» для Перемозького закладу загальної середньої освіти».

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПУБЛІЧНОГО  ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Питання, винесене на обговорення: «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії приватним підприємством  «Теплогаз-ВК» для Лосинівського закладу загальної середньої освіти»

ПРОЕКТ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

Детального плану території земельної ділянки площею 0,0315 га, призначення якої для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (кадастровий номер земельної ділянки 7423355400:16:001:0468) власника Сукач Оксани Анатоліївни в смт. Лосинівка Ніжинського району Чернігівської області по вул. Богословська, 7 для реконструкції магазину з будівництвом прибудови ПРОТОКОЛ