ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 14.09.2022 10:19

Згідно «Порядку   проведення   громадських   слухань  щодо врахування громадських  інтересів  під  час  розроблення  проектів
містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011,
з 15 вересня 2022 року розпочинається оприлюднення містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки площею 0,0201га, призначення якої для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (кадастровий номер земельної ділянки 742335540:16:001:0501) гр. Цокур Юлії Миколаївни м.Ніжин вул.Ковалівська, 29, кв.3.».

Розробник: ФОП «Овдієнко В.О», Кваліфікаційний сертифікат архітектора серія АА №004395.

Замовник: Лосинівська селищна рада Ніжинського району Чернігівської області.

Підстава: рішення 5-ї сесії VIII скликання Лосинівської селищної ради від 26 лютого 2021 року  «Про розроблення детального плану території земельної ділянки по вулиці Богословська 5а, смт. Лосинівка.

З  проектом детального плану можна ознайомитися у відділі житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та земельних відносин Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області за адресою: вул.Шевченка,2 смт.Лосинівка, Ніжинський район, Чернігівська обл.та на офіційному сайті Лосинівської селищної ради в розділі: Громадське обговорення .

Відповідальна особа: головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та земельних відносин містобудування та – Соляник О.М. тел. 380978959118.

27 вересня 2022 року о 12.00 в  актовому залі Лосинівської селищної ради буде проведена презентація Детального плану території. (В залежності від кількості громадян, які прийдуть на громадські слухання, громадські слухання можуть бути проведені біля будівлі селищної ради з дотриманням протиепідемічних вимог).

Пропозиції щодо розроблення детального плану території подаються до Лосинівської селищної ради, телефон  04631-61237, електронна адреса losynivskaotg@ ukr.net у термін до 16 жовтня 2022  року.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Детальний план території

Пояснювальна записка