УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Дата: 01.03.2018 16:17

Шанавні мешканці Лосинівської ОТГ та депутати Лосинівської селищної ради.

З 1 січня 2018 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подати декларацію. Головне управління ДФС у Чернігівській області звертає увагу державних службовців, що готуються заповнювати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання майнового характеру, а також громадян які збираються оформлювати житлову субсидію  та звертаються до контролюючих органів за відомостями про свої доходи.

З даного питання інформуємо, що наразі є можливість отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (далі - відомості про доходи) в електронному вигляді. Для цього слід скористатися сервісом ДФС України «Електронний кабінет».  Даний сервіс розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України. Також в мережі Інтернет зайти в «Електронний кабінет» можна за посиланням: https://cabinet.sfs.gov.ua.

Також у рамках роботи штабу діють чотири «гарячі» телефонні лінії для надання консультацій: +38(044)200-06-63, +38(044)200-06-64,      +38(044)200-06-65 та технічної допомоги з питань заповнення декларацій: +38(044)200-06-62.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради.