Ніжинський район, Чернігівська область

СПОРТИВННІ ЗМАГАННЯ З ЛИЖНИХ ПЕРЕГОНІВ

02 березня 2018 року на стадіоні  м. Ніжина «Спартак» відбулися змагання з лижних перегонів, в яких брав участь мешканець нашої громади, вчитель фізичної культури Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Руденко Володимир Миколайович.

Цього дня на старт вийшли спортсмени учбових закладів, організацій та просто любителі лижного спорту.

У програмі змагань: лижні гонки для дівчат та жінок (1000 м), для школярів та студентів (1000 м), для чоловіків (2000 м) та для ветеранів (1000 м). На завершення змагань пройшла естафета 4 по 500 метрів. Усього в змаганнях взяло участь близько 40 спортсменів.

На дистанції 2000 м. відстоюючи Лосинівську громаду,  Руденко Володимир Миколайович зайняв почесне ІІІ місце.

Переможці «Ніжинської лижні» були нагороджені медалями та грамотами відділу з питань фізичної культури та спорту, команда переможців в естафеті – спортивним кубком.

Відділ освіти, сім’ї, молоді  та спорту вітає Володимира Миколайовича і бажає йому майбутніх перемог!