A A A K K K
для людей із порушенням зору
Лосинівська територіальна громада
Чернігівська область, Ніжинський район

Рішення сесії №- «22 сесія 8 скликання»

Кількість переглядів: 169
Скликання: 8 скликання
Сесія: 22 cесія
Тип документу: Рішення сесії
Дата прийняття: 22.12.2022
Дата оприлюднення: 27.12.2022
Автор: 22 сесія 8 скликання
Номер документу: -
Назва документу: 22 сесія 8 скликання
Прикріплені файли:
 1. Про хід виконання Плану соціально-економічного розвитку Лосинівської селищної ради за 9 місяців 2022 року. (10.91 МБ)
 2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Лосинівської селищної територіальної громади за 9 місяців 2022 року. (19.61 МБ)
 3. Про передачу іншої субвенції з бюджету Лосинівської селищної територіальної громади. (2.46 МБ)
 4. Про внесення змін до рішення 15 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради від 23.12.2021 року «Про бюджет Лосинівської селищної територіальної громади на 2022 рік». (20.96 МБ)
 5. Про бюджет Лосинівської селищної територіальної громади на 2023 рік. (8.46 МБ)
 6. Про умови оплати праці Лосинівського селищного голови. (2.81 МБ)
 7. Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Лосинівської територіальної громади на 2023 рік. (1.93 МБ)
 8. Про затвердження плану роботи Лосинівської селищної ради 8 скликання на 2023 рік. (5.57 МБ)
 9. Про прийняття пожежних автомобілів у комунальну власність Лосинівської селищної ради . (2.57 МБ)
 10. Про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих в міжсесійний період. (2.57 МБ)
 11. Про затвердження калькуляції плати проживання в Соціальному закладі «Гуртожиток «Турбота». (2.67 МБ)
 12. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, що надаються Центром надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради. (3.39 МБ)
 13. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки в с.Станція Лосинівська вул.Лесі Українки,46а. (2.64 МБ)
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянину – власнику сертифіката на право на земельну частку(пай) Артеменко І.А. (2.74 МБ)
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянину – власнику сертифіката на право на земельну частку(пай) Артеменко І.А. (2.75 МБ)
 16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянину – власнику сертифіката на право на земельну частку(пай) Вовкогон Ю.М. (2.71 МБ)
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянину – власнику сертифіката на право на земельну частку(пай) Калініченко В.О. (2.7 МБ)
 18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянину – власнику сертифіката на право на земельну частку(пай) Лободі В.О. (2.74 МБ)
 19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянину – власнику сертифіката на право на земельну частку(пай) Лободі В.О. (2.73 МБ)
 20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянину – власнику сертифіката на право на земельну частку(пай) Метейко О.С. (2.68 МБ)
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянину – власнику сертифіката на право на земельну частку(пай) Микитченко Г.М. (2.69 МБ)
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянину – власнику сертифіката на право на земельну частку(пай) Микитченко Г.М. (2.7 МБ)
 23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянину – власнику сертифіката на право на земельну частку(пай) Михайленко О.М. (2.7 МБ)
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянину – власнику сертифіката на право на земельну частку(пай) Сабецькій Т.С. (2.7 МБ)
 25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянину – власнику сертифіката на право на земельну частку(пай) Савченко Д.А. (2.69 МБ)
 26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянину – власнику сертифіката на право на земельну частку(пай) Савченко Д.А. (2.68 МБ)
 27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянину – власнику сертифіката на право на земельну частку(пай) Чудак А.І. (2.68 МБ)
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою, виділення в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину - власнику сертифіката на право на земельну частку(пай) Касян А.Ф. (2.79 МБ)
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою, виділення в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину - власнику сертифіката на право на земельну частку(пай) Клєщ В.Г. (2.78 МБ)
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою, виділення в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину - власнику сертифіката на право на земельну частку(пай) Ковалю Д.В. (2.81 МБ)
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою, виділення в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину - власнику сертифіката на право на земельну частку(пай) Куць К.Г. (2.79 МБ)
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою, виділення в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину - власнику сертифіката на право на земельну частку(пай) Майко С.М. (2.74 МБ)
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою, виділення в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину - власнику сертифіката на право на земельну частку(пай) Пузін Г.І. (2.78 МБ)
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою, виділення в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину - власнику сертифіката на право на земельну частку(пай) Савенко О.П. (2.8 МБ)
 35. Про затвердження технічної документації та про надання земельної ділянки у власність Баран О.П. (2.25 МБ)
 36. Про затвердження технічної документації та про надання земельної ділянки у власність Галеті М.М. (2.37 МБ)
 37. Про затвердження технічної документації та про надання земельної ділянки у власність Горлач М.М. (2.41 МБ)
 38. Про затвердження технічної документації та про надання земельної ділянки у власність Дерев`янко Н.В. (2.37 МБ)
 39. Про затвердження технічної документації та про надання земельної ділянки у власність Калініч Г.І. (2.37 МБ)
 40. Про затвердження технічної документації та про надання земельної ділянки у власність Коваленко Л.С. (2.36 МБ)
 41. Про затвердження технічної документації та про надання земельної ділянки у власність Омельченко Г.С. (2.39 МБ)
 42. Про затвердження технічної документації та про надання земельної ділянки у власність Пінчук А.В. (2.33 МБ)
 43. Про затвердження технічної документації та про надання земельної ділянки у власність Рибак А.М. (2.23 МБ)
 44. Про затвердження технічної документації та про надання земельної ділянки у власність Рой М.С. (2.36 МБ)
 45. Про затвердження технічної документації та про надання земельної ділянки у власність Росієць М.М. (2.67 МБ)
 46. Про затвердження технічної документації та про надання земельної ділянки у власність Татарчук Л.М., Татарчук Г.О., Дворській Т.О. (3.05 МБ)
 47. Про затвердження технічної документації та про надання земельної ділянки у власність Тризуб А.Г. (2.49 МБ)
 48. Про затвердження технічної документації та про надання земельної ділянки у власність Чолівській Л.В. (2.67 МБ)
 49. Про затвердження технічної документації та про надання земельної ділянки у власність Шкарупі М.Ф. (2.65 МБ)
 50. Про затвердження технічної документації та про надання земельної ділянки у власність Яременко М.П. (2.63 МБ)
 51. Про надання дозволу на забудову земельної ділянки комунальної власності, яка перебуває у користуванні на умовах оренди (2.1 МБ)
 52. Про затвердження договорів оренди землі (2.79 МБ)
 53. Про продовження на період дії воєнного стану договору оренди нежитлових приміщень (2.93 МБ)
 54. Про продовження на період дії воєнного стану договору оренди нежитлових приміщень (2.93 МБ)
 55. Про поновлення договору оренди землі (2.32 МБ)
 56. Про внесення змін до рішення 4 (позачергової) сесії Лосинівської селищної ради 8 скликання від 24.01.2017 року (3.64 МБ)
 57. Про внесення змін до рішення 3 (позачергової) сесії Лосинівської селищної ради 8 скликання від 29.12.2020 року (7.21 МБ)
 58. Про внесення змін до "Програми підвищення обороноздатності та безпеки населених пунктів Лосинівської територіальної громади на 2023 рік" (7.01 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь