Лосинівська громада

Чернігівська область, Ніжинський район

Рішення сесії №- «28 сесія 8 скликання»

Кількість переглядів: 291
Скликання: 8 скликання
Сесія: 28 сесія
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 21.05.2019
Номер документу: -
Назва документу: 28 сесія 8 скликання
Прикріплені файли:
 1. Про затвердження порядку денного пленарного засідання двадцять восьмої сесії Лосинівської селищної ради восьмого скликання (5.18 МБ)
 2. Про звіт виконання Плану соціально-економічного розвитку Лосинівської селищної ради за І квартал 2019 року. (0.88 МБ)
 3. Про виконання селищного бюджету Лосинівської селищної ради за І квартал 2019 року. (5.6 МБ)
 4. Про внесення змін до рішення 25 сесії 8 скликання від 26.12.2018 року «Про селищний бюджет на 2019 рік». (4.21 МБ)
 5. Про передачу іншої субвенції з селищного бюджету районному бюджету. (1.11 МБ)
 6. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту Лосинівської селищної ради на 2019-2020 роки , затвердженої рішенням (1.83 МБ)
 7. Про затвердження розрахунку розміру заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів у 2019 році (1.14 МБ)
 8. Про затвердження Порядку підготовки та прийняття проектів регуляторних актів у Лосинівській селищній раді. (6.41 МБ)
 9. Про звільнення заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Лосинівської селищної ради Броварця В.М. (0.89 МБ)
 10. Про дострокове припинення повноважень депутата селищної ради Петрик С.М. 8-го скликання. (0.58 МБ)
 11. Про затвердження розпоряджень селищного голови , прийнятих в міжсесійний період. (1.39 МБ)
 12. Про затвердження рішень виконкому , прийнятих у міжсесійний період. (1.7 МБ)
 13. Про звільнення від батьківської оплати за відвідування дошкільних навчальних закладів. (1.26 МБ)
 14. Про прийняття у комунальну власність Лосинівської селищної ради житлового будинку по вул.Яринича № 46. (1.11 МБ)
 15. Про затвердження Положення «Про порядок та умови надання платних соціальних послуг Центром надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради». (3.42 МБ)
 16. Про затвердження Положення та складу колегії відділу освіти, сім`ї , молоді та спорту Лосинівської селищної ради. (3.94 МБ)
 17. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду керівника навчального закладу. (5.3 МБ)
 18. Про затвердження Положення про порядок використання шкільного автобуса. (3.47 МБ)
 19. Про затвердження Положення про службові відрядження селищного голови та працівників Лосинівської селищної ради в межах України та за кордоном. (4.5 МБ)
 20. Про затвердження Положення про діючий веб-сайт Лосинівської селищної ради. (3.34 МБ)
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність Пригоровського М.М. (1.1 МБ)
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність Кравець М.І. (1.11 МБ)
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність Дернової М.М. (1.1 МБ)
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність Легошиної С.М. (1.13 МБ)
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність Ситенка С.В.та Ситенко С.М. (1.13 МБ)
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність Ситенка С.В (1.08 МБ)
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність Голубовського А.Г. (1.11 МБ)
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність Єрошенко В.А. (1.13 МБ)
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність Нежиборця М.І. (1.11 МБ)
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність Нежиборця М.І. (1.09 МБ)
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність Улько Н.В. (1.11 МБ)
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність Тимченко С.О. (1.15 МБ)
 33. Про припинення права користування земельної ділянки Ременюк В.А. (0.84 МБ)
 34. Про припинення права користування земельної ділянки Чаленко П.М. (0.84 МБ)
 35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дудченко А.О. (1.05 МБ)
 36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кабанець А.В. (1.05 МБ)
 37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Вигулярного І.П. (1.05 МБ)
 38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Вигулярної Л.В. (1.05 МБ)
 39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Бурдіної Г.І. (1.03 МБ)
 40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Джуган Л.О. (1.05 МБ)
 41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Калути Е.В. (1.03 МБ)
 42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Петрик Г.М. (1.05 МБ)
 43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ременюк В.І. (1.05 МБ)
 44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ременюк Н.К. (1.05 МБ)
 45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Тимко Ю.М. (0.56 МБ)
 46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Литвиненко Р.М. (0.56 МБ)
 47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Яловському М.П.. (0.56 МБ)
 48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Яловському М.П. (0.56 МБ)
 49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Яловській Н.М.. (0.56 МБ)
 50. . Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) Єфімовій Р.С. (1.06 МБ)
 51. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянці- власнику сертифіката на право на земельну частку (пай) Пономаренко О.А. (1.17 МБ)
 52. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянці- власнику сертифіката на право на земельну частку (пай) Голопапі Н.П. (1.17 МБ)
 53. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянці- власнику сертифіката на право на земельну частку (пай) Зубку В.І. (1.18 МБ)
 54. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянці- власнику сертифіката на право на земельну частку (пай) Качур Т.І. (1.17 МБ)
 55. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянці- власнику сертифіката на право на земельну частку (пай) Костюченко Л.А. (1.17 МБ)
 56. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянці- власнику сертифіката на право на земельну частку (пай) Лагус Р.В. (1.18 МБ)
 57. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянці- власнику сертифіката на право на земельну частку (пай) Приходьку І.В. (1.17 МБ)
 58. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянці- власнику сертифіката на право на земельну частку (пай) № 658 Ременюку В.П. (1.23 МБ)
 59. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянці- власнику сертифіката на право на земельну частку (пай) № 702 Ременюку В.П. (1.24 МБ)
 60. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянці- власнику сертифіката на право на земельну частку (пай) Самофал Р.В. (1.23 МБ)
 61. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянці- власнику сертифіката на право на земельну частку (пай) Сонець О.П. (1.24 МБ)
 62. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянці- власнику сертифіката на право на земельну частку (пай) Сонець С.Л. (1.23 МБ)
 63. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянці- власнику сертифіката на право на земельну частку (пай) Чуприні В.А. (1.22 МБ)
 64. Про затвердження технічної документації із землеустрою, виділення в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянці-власнику сертифіката на право на земельну частку (пай) гр.Дерев\'янко В.Г. (1.28 МБ)
 65. Про затвердження технічної документації із землеустрою, виділення в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину-власнику сертифіката на право на земельну частку (пай) Пуховець В.А. (1.3 МБ)
 66. Про затвердження технічної документації із землеустрою, виділення в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину-власнику сертифіката на право на земельну частку (пай) Пуховець В.А. (1.28 МБ)
 67. Про затвердження технічної документації із землеустрою, виділення в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину-власнику сертифіката на право на земельну частку (пай) Семенченко С.М. (1.27 МБ)
 68. Про затвердження технічної документації із землеустрою, виділення в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянці-власнику сертифіката на право на земельну частку (пай) Татарчук О.І. (1.27 МБ)
 69. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення (1.13 МБ)
 70. Про внесення змін до рішення 27 сесії 8 скликання від 28.02.2019р. (1.39 МБ)
 71. Про внесення змін до рішення 27 сесії 8скликання від 28.02.2019р. (1.32 МБ)
 72. Про внесення змін до рішення 27 сесії 8скликання від 28.02.2019р. (1.33 МБ)
 73. Про внесення змін до рішення 27 сесії 8скликання від 28.02.2019р. (1.32 МБ)
 74. Про внесення змін до рішення 27 сесії 8скликання від 28.02.2019р. (1.33 МБ)
 75. Про внесення змін до рішення 27 сесії 8скликання від 28.02.2019р. (1.32 МБ)
 76. Про надання згоди на передачу земельної ділянки в суборенду (0.55 МБ)
 77. Про прийняття земельної ділянки у комунальну власність (1.01 МБ)
 78. Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки ТОВ (1.04 МБ)
 79. Про включення земельної ділянки несільськогосподарського призначення до переліку інвестиційно-привабливих земельних ділянок, право оренди на які підлягає продажу на земельних торгах (1.25 МБ)
 80. Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами (0.57 МБ)
 81. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами (0.58 МБ)
 82. Про надання дозволу на складання технічної документації Візир О.О. (1.03 МБ)
 83. Про надання дозволу на складання технічної документації Дворському В.Ф. (1.04 МБ)
 84. Про надання дозволу на складання технічної документації Єган І.В (0.55 МБ)
 85. Про надання дозволу на складання технічної документації Білодуб Г.М. (1.02 МБ)
 86. Про надання дозволу на складання технічної документації Біді В.П. (1.02 МБ)
 87. Про надання дозволу на складання технічної документації Лаврінець В.М., Лаврінець А.М., Лаврінець Н.М. (1.08 МБ)
 88. Про надання дозволу на складання технічної документації Лаврінець В.М. (1.02 МБ)
 89. Про надання дозволу на складання технічної документації Лаврінець М.Г., Лаврінець О.Г., Полішко В.М. (1.07 МБ)
 90. Про надання дозволу на складання технічної документації Лаврінець М.Г. (1.03 МБ)
 91. Про надання дозволу на складання технічної документації Гнипи Н.А. (1.03 МБ)
 92. Про надання дозволу на складання технічної документації Гнипи Н.А. (1.02 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь