УВАГА! КОНКУРС!

На заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Лосинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лосинівської селищної ради.

15:18:04 10.01.2022

УВАГА! ВОЛОНТЕРСЬКА АКЦІЯ

У рамках комплексної програми "Молодіжний працівник в ОТГ" (#DOBRE) 22 грудня 2021 року 0 14:30 відбудеться волонтерська акція "Прикрасимо ялинку разом".

13:59:33 21.12.2021

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЛОСИНІВСЬКОЇ ТГ!

Кожного першого вівторка місяця з 9 год. до 12 год. у приміщенні Лосинівської селищної ради здійснюється прийом громадян уповноваженою особою Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській  області.

13:56:10 21.12.2021

УВАГА!

У всьому світі 5 грудня відзначають International Volunteer Day. З цієї нагоди Чернігівський обласний молодіжний центр організовує ретрит до Дня волонтера.

14:29:24 02.12.2021

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ!

Для своєчасного отримання громадянами Ніжинського району субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний період 2021-2022 років в управлінні соціального захисту населення Ніжинської райдержадміністрації створені «гарячі лінії» для надання роз’яснень щодо порядку призначення і нарахування житлових субсидій. З питань,  щодо житлових субсидій звертатися за місцем проживання за телефонами: Управління соціального захисту населення Ніжинської РДА  -  ( 04631)  7 33 98.

15:24:47 26.11.2021