СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ВСІХ ЗАКОХАНИХ

Дата: 21.02.2018 08:35

«Кохання – одне з піднесених , шляхетних і прекрасних почуттів ! Без нього наше життя неможливе!».

У більшості країн світу 14 лютого відзначають свято всіх закоханих – День Святого Валентина . У Європі Валентинів День святкують з ХIIIстоліття, у США - з XVIII століття, а в Україні – з початку 90-х років минулого століття.

З  нагоди Дня Святого Валентина 17 лютого 2018 року в Лосинівському будинку культури  відбувся святковий концерт. Відкрили святкове дійство ведучі Роман Шевчун та Наталія Опанасенко. Вітали всіх присутніх чудовими піснями та дарували  глядачам масу позитивних вражень працівники  відділу культури та туризму Лосинівської ОТГ та працівники Лосинівського будинку культури, а саме: Мельникова Тетяна, Гавриляко Валентина, Ващенко Світлана та Боровик Віра.  Яскравим виступом був дует Валерії Божої та Аліни Калініченко, під керівництвом Валерія Дерев’янка. Запальні танці для гостей подарував хореографічний колектив «Мрія» та його випускники (Боровик Ольга, Парасюк Ірина та Назаренко Тетяна) Ніжинського району дитячої школи мистецтв під керівництвом  Наталії та Юлії Ващенко.

Напередодні свята Дня Закоханих молодь нашої громади у складі Тетяни Мельникової, Романа Шевчуна, Наталії Опанасенко, Яни Рекі та Станіслава Овраменка провели опитування серед односельців,на тему: «Кого, або що люблять односельці, та загалом, що для них означає загадкове слово - кохання» та зробили відеорепортаж, який був продемонстрований під час святкового концерту.

Святкова програма пройшла, як одна мить – усі присутні  отримали масу позитивних емоцій та хороший настрій.

Нехай любов супроводжує Вас у житті!

Кохайте і будьте коханими!

Втішайте дорогих людей своїми життєвими успіхами.