ПРИВІТАННЯ ЛОСИНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 24.08.2017 08:36

Шановні мешканці громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найважливішого свята нашої країни – Дня Незалежності України.

Це державне свято не просто святковий день в календарі, це нагадування про високу ціну і значення суверенітету й символів України – держави українського народу, право на свободу яку виборювали і виборюють сьогодні тисячі справжніх патріотів.

Нелегка була дорога українського народу до незабутнього дня, коли втілилася у життя національна ідея, воля та прагнення до власної національної державності, найкращих європейських демократичних  традицій.

Непросто нам і зараз відстоювати  суверенітет, цілісність території, інтереси рідної держави.

Щиро вітаю з Днем Незалежності України кожного, хто вніс і вносить сьогодні свій внесок в становлення незалежної  Української держави, хто своєю працею розбудовує рідний край, хто нині бореться за свободу нашої Батьківщини на полі бою, хто всіляко підтримує наших воїнів.

Від щирого серця бажаю всім вам злагоди, здоров’я та довголіття, почуття гордості за свою державу. І як найшвидше всім нам миру.

Селищний голова В.М.Андрієць