ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЧОРНОБИЛЬЦІВ

Дата: 22.02.2018 08:57
Кількість переглядів: 108

Сьогодні відбулась зустріч голови райдержадміністрації Вячеслава Івашина з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС, котрі       проживають в смт. Лосинівка. Вони обговорили питання їх соціального захисту та пенсійного забезпечення.

Запрошені на зустріч фахівці – головний спеціаліст у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Ухо та заступник начальника Ніжинського об’єднаного управління Пенсійного фонду Тетяна Ярмоленко дали роз’яснення, відповідно до законодавства, щодо можливості підвищення пенсій учасникам ліквідації аварії ІІ категорії.

Голова райдержадміністрації пообіцяв присутнім організувати зустріч з керівником обласної Спілки чорнобильців, аби привернути увагу Спілки до наболілих проблем та допомогти їх вирішити.

Джерело: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю РДА