ЗУСТРІЧ МЕШКАНЦІВ с.САЛЬНЕ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ УКРАЇНИ

Дата: 24.01.2018 09:22

23 січня 2018 року в рамках робочого візиту до села Сальне Лосинівської об’єднаної територіальної громади, завітав народний депутат України, заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово – комунального господарства Верховної Ради України - Олександр Кодола . Усіх присутніх привітав народний депутат  з пройдешніми новорічними святами, побажав всім здоров’я, сили, натхнення, терпіння, мирного неба, благополуччя та спокою в кожній родині.

На зустрічі були присутні Лосинівський селищний голова – Володимир Андрієць, помічник народного депутата України – Тамара Стратілат та стараста сіл Садове та Сальне – Ніна Броварчук. Олександр Кодола прозвітувався про те, що були виділені кошти в сумі 50 тис. гривень на які було закуплено для Сальненського НВК «ЗНЗ - ДНЗ» І –ІІІ ст. ст.. п’ять комплектів комп’ютерного обладнання для комп’ютерного класу, де діти мають змогу навчатися в сучасних умовах. Також було відмічено, що на території села Сальне встановлено новий дитячий майданчик, за що батьки висловлюють щиру подяку за підтримку та допомогу для їх дітей.

Олександр Кодола  відповів на  запитання мешканців с. Сальне, вислухав та прийняв до уваги  всі пропозиції.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради.