Розпорядження про закінчення опалювального сезону 2016-2017

Дата: 05.04.2017 09:31

Україна

ЛОСИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА                                                                             НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

03квітня

2017 року

смт.Лосинівка                        №

Про закінчення

опалювального сезону

2016-2017років

по Лосинівській селищній раді

Керуючись статтями 30, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування», відповідно до пункту 5 Правил надання населенню послуг з централізованого  опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, пункту 3 статті 16 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

1. Вважати строком закінчення опалювального сезону на території Лосинівської селищної ради:
    1. Для теплозабезпечуючих підприємств та опалювальних котелень всіх форм власності та підпорядкування – 04 квітня 2017 року. Дошкільним навчальним закладам – 11 квітня 2017 року.
    2. Для житла, обладнаного індивідуальним опаленням – 30 квітня 2017 року або за заявою абонента на пломбування газових приладів, крім абонентів, в яких опалювальні прилади обладнані лічильником.
  2. Висвітлити зміст даного розпорядження на сайті громади.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Лосинівської селищної ради Корнієнка М.М.

Селищний голова                                                           В.М.Андрієць