УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 15.12.2017 09:52

14 грудня в Лосинівській ОТГ відзначили День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС.

Чорнобиль – нестерпний біль нашої землі. І скільки не минуло б років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи в наших душах і серцях – саме з таких слів розпочався урочистий захід вшанування героїв Чорнобильської катастрофи.   Біля пам’ятника «Ліквідаторам Чорнобильської АЕС» відбулося покладання квітів. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих і померлих ліквідаторів.Пізніше, приміщення Будинку культури гостинно зустріло ліквідаторів аварії на ЧАЕС, де були проведені урочистості на їх честь.

Зі словами вдячності та глибокої шани до всіх учасників звернулась секретар Лосинівської селищної ради – Кошарна Наталія Андріївна, яка в першу чергу побажала міцного здоров’я, сімейного затишку, добробуту, благополуччя та довгих років життя без хвороб та бід і  мирного неба над  головою. Святкову програму для наших вшанувальників підготували: працівники Лосинівського будинку культури;  працівники відділу культури та туризму Лосинівської селищної ради; вокальний квінтет «Душі криниця» під керівництвом Василя Боровика; дует Валерії Божої та Аліни Калініченко під керівництвом Валерія Дерев’янка та Вікторія Яременко – учениця Лосинівської  ЗОШ І-ІІІ ст.