20 грудня 2018 року  в гарний, сонячний зимовий день, що видався не дуже холодним,  вперше проходили  в нашій громаді змагання з мисливського біатлону. Мисливський біатлон проводився вперше  не тільки в нашій громаді , а й  вперше по Україні.

      Село Сальне прийняло мисливців не тільки з нашої громади, а й майже з усього Ніжинського району.  Змагання проводилися   за підтримки  Лосинівської селищної ради, а організатором заходу був – Ігор Калініченко, спонсором  змагань  – Анатолій Гунько. Так як 18,19 січня в нашому регіоні було оголошено складні погодні умови, випало багато снігу, то територія для змагань була розчищена за підтримки місцевого сільгоспвиробника, директора СТОВ «Рід» - Миколи Чуприни.  Зібралось чимало мешканців, щоб підтримати учасників. Лижі, рушниця, мішень, влучний постріл та азарт. Саме так відбувалися змагання серед мисливців. Та перш ніж розпочати змагання з вітальним словом до учасників звернувся Володимир Андрієць – голова Лосинівської ОГТ та керівник змагань – Могильов Олексій, які побажали учасникам сили, натхнення, влучної стрільби та перемоги. Після чого почалися самі змагання, де суддею був Яременко Григорій.  За результатами змагань було визначено переможців, які були нагороджені грамотами, медалями та кубками. І – місце у змаганнях зайняв мешканець смт. Лосинівка – Парасюк Микола; ІІ – місце зайняв – Шкаберда Владислав, мешканець с. Перемога; ІІІ- місце  – Олександр Коваль, мешканець с.Перемога. Щиро вітаємо наших переможців! Бажаємо вам і надалі успіхів та перемог.

     По закінченню змагань  всі  учасники могли поласувати смачним мисливським обідом, який приготували кухарі Петрик Ольга та Парасюк Юрій. Всі ті емоції що були під час змагань передати словами  не можливо, це все треба було побачити.

                                                                                                                             Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради