ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОГРАМА З ДЕМОКРАТИЧНОГО ГРОМАДЯНСТВА "ДЕМОКРАТИЧНА ШКОЛА"

Дата: 18.12.2017 10:34

У 2018 році проходитиме  третя хвиля Всеукраїнської Програми з демократичного громадянства «Демократична школа», в який прийме участь команда  активістів Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст., а саме: Гапоненко Валентини Олексіївни, Махлай Оксани Михайлівни, Тишківської Мар’яни Миколаївни,  Шевчуна Романа Васильовича.

Програму реалізовує Європейський центр ім. Вергеланда у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи з метою підтримки реформ середньої освіти в Україні, що фінансується за підтримки  МЗС Норвегії.

Програма спрямована на поглиблення культури демократії й розвиток громадянських компетентностей через демократичні зміни у школі у відповідності до концепції Нової української школи та нового Закону про освіту України та сприяє:

• вихованню активних і відповідальних громадян, в т.ч. через зміст навчальних програм, інтерактивні методи навчання та підходи педагогіки партнерства;
  • демократизації та децентралізації шкільного врядування;
  • розвитку інклюзивного й безпечного середовища у школі на засадах цінностей прав людини і демократичної участі;
  • процесам розвитку автономії школи та вчителя у питаннях самостійного визначення напрямків розвитку та формування змісту навчальних програм;
  • партнерській взаємодії між школою та громадою;
  • налагодженню співпраці між школами із різних областей України.

Виконавчий комітет та відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради бажає успіху команді в проекті.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради.