КОНКУРС КРАСИ «МІНІ-МІС НВК 2018»

Дата: 28.02.2018 10:38

26.02.2018 року у Сальненському НВК проводився конкурс краси і грації «Міні-міс НВК 2018», щоб обрати одну, найкрасивішу, найталановитішу, найелегантнішу юну леді закладу.

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов.

Ідея проведення конкурсу належить учениці 8 класу Кісляк Світлані., вона ж стала і ведучою заходу.

Конкурсна програма розпочалась із привітання. Четверо хлопчиків НВК Голопапа Роман(5кл), Парасюк Олександр(3кл), Акуленко Владислав(4кл), Самофал Владислав(2 клас) привітали дівчат-конкурсанток власноруч зробленими валентинками та побажали успіхів у конкурсі! Перший вихід учасниць зачарував усіх неповторною українською красою.  Складнішим став інтелектуальний конкурс, де потрібно було дати відповідь на підступні питання, але всі впорались із завданням.

Наші дівчата не тільки красиві, а й талановиті, у цьому ми переконались переглянувши конкурс «Домашнє завдання». Демонструючи свої таланти, дівчата зачаровували зал читанням віршів, запальними танцями, піснями і кожна з них була неповторною. Родзинкою заходу став конкурс «Міні-міс модниця», в якому наші дівчатка втілюють свої креативні та несамобутні ідеї в створенні образу юної принцеси. Усі образи були просто неперевершеними ідеями наших юних моделей. Маленькі красуні дефілювали граційно та вишукано, зачаровуючи всіх глядачів своїми посмішками.

Після нелегкого вибору переможницями   стали:

І. «Міні-міс Артистичність» – Баблюк Анна, учениця 4 класу;

ІІ. «Міні-міс Модниця» – Батрак Сніжана, учениця 5 класу;

ІІІ. «Міні-міс Господарка» – Борка Євгенія, учениця 2 класу

ІV. «Міні-міс Інтелектуальність» – Кухар Поліна, учениця 1 класУ

Головний титул «Міні-міс НВК 201 виборола учениця 1 класу – Кухар Поліна.

Вітаємо маленьких красунь та бажаємо подальших успіхів!

Спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту

Сукач Т.М