В ЛОСИНІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ВІДБУЛАСЯ 16 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ

  • 918

30 листопада 2017року відбулася 16 позачергова сесія Лосинівської селищної ради 8 скликання. Із 26 депутатів ради, присутніх було 22. 

 В роботі сесії взяли участь селищний голова – Андрієць Володимир Миколайович, секретар селищної ради – Кошарна Наталія Андріївна, начальник фінансового відділу – Чуприна Антоніна Олександрівна, головний бухгалтер – Лавреха Тетяна Петрівна та  спеціаліст - землевпорядник Гомон Юлія Миколаївна.

Засідання почалося традиційно з привітання  депутатів. Пролунали вітання для Сердюк Надії Петрівни та Харченко Анатолія Анатолійовича, які відсвяткували свій день народження в листопаді місяці. Після чого голова зазначив, що скликання позачергової сесії обумовлено   затвердженням проекту бюджету на 2018 рік.  Всі   приступили  до роботи , на порядку денному було  розглянуто 19 питань. Головними питанням порядку денного були питання   затвердження бюджету на 2018 рік та питання земельних відносин. По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами селищної ради, прийнято відповідне рішення до його виконання.

                                                                                                                               Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради