УВАГА! ОРУДУЮТЬ ШАХРАЇ!

Дата: 14.03.2018 11:02

Ніжинське об'єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє про факти спроб шахраїв-аферистів злочинним шляхом заволодіти грошовими коштами пенсіонерів.Фото без опису

Нагадуємо, що працівники Пенсійного фонду відвідують пенсіонерів лише за  особистою заявою пенсіонера, заздалегідь попередивши про свій візит.

Наполегливо радимо  бути пильними та обачними, не вірити сумнівним відвідувачам. Не відчиняйте двері і не довіряйте людям, які представляються працівниками Пенсійного фонду, будьте максимально обережні.

У разі отримання інформації про шахрайство та недопущення у майбутньому подібних випадків просимо інформувати Ніжинське об'єднане управління Пенсійного фонду України за номерами : (0231) 7-15-06,  2-35-02 або особисто звертатися за адресою: м.Ніжин, вул. Шевченка, 21ж, та негайно телефонувати в міліцію.

Ніжинське об'єднане управління

Пенсійного фонду України