ОЙ СНІГУ, СНУГУ БІЛОГО НАСИПАЛА ЗИМА

Дата: 03.03.2018 11:09

Схоже, природа вдруге вирішила випробувати Чернігівщину на міцність та готовність до непередбачуваних погодних умов.

Фото без опису       В результаті сильної хурделиці, що "розгулялася" 27 лютого і триває по даний час Лосинівська громада буквально потонула у снігових заметах.  Кучугури снігу, що понамітало заблоковували проїзд до всіх населених пунктів.
      Ситуація виявилася дуже складною. Напередодні синоптики попереджали про можливе погіршення погодних умов, але на такий снігопад ніхто не очікував. Через снігові перемети, налипання мокрого снігу та ожеледицю ускладнився рух автотранспорту на дорогах. Це вимагало максимальної мобілізації сил, аби встигнути прибрати сніг.  Працювала по Лосинівській громаді снігоочисна техніка на дорогах і вдень і вночі, для того щоб не був  заблокований проїзд автотранспорту  та мешканцям що  мали б  змогу добиратись вільно до місця роботи та до своїх помешкань. Голова Лосинівської об’єднаної територіальної громади  Володимир Андрієць висловлює щиру вдячність керівникам установ, та їх працівникам, хто брав безпосередню участь у ліквідації наслідків негоди,а саме: ПП «Агропрогрес», ТОВ « Агрофірма Лосинівська», ФГ «Флеш», СТОВ «Рід», ТОВ «УкрАгроРозвиток», ФГ «Терешківське В.О.», КП «Промінь», ТОВ «Агро-Надія».  Роботи  по розчищенню  автомобільних доріг від снігу тривають й наданий час.

Тільки разом, тільки об’єднавшись ми зможемо вирішувати надскладні завдання, що ставить перед нами природа.

Виконавчий комітет Лосинівської  селищної ради.