«МАТИ - ГЕРОЇНЯ»

  • 750

Зі  звуку-сльозинки  народжується на світ святе слово «мама», яке вимовляє дитина. Але цю мить не вловити, як і не вловити того дня, коли вперше над колискою нахилилась мати.

Шанування матерів – один з найсвятіших обов’язків людини і неоплатних боргів дітей. А ще людство і держава здавна шанують матерів, котрі народили, виростили та виховали  п’ятеро та більше дітей. І серед високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання «Мати-героїня».

За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку Указом Президента України Петра Порошенка від 7 грудня 2017 р № 409/2017 почесне звання «Мати-героїня» присвоєно мешканці селища Лосинівка – Валинтині Рябущиць. Валентина Олександрівна багатодітна мати, яка народила і виховує разом з чоловіком 8 дітей. У цій дружній великій родині батьки приділяють належну увагу  вихованню своїх дітей, тому вони зростають гарними, добрими, навчаються чесності, порядності та відповідальності. Вітаємо нашу Валентину Олександрівну та бажаємо побільше хороших світлих днів у житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла та затишку від дітей.

                                                                                                                             Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради.