ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Дата: 03.12.2017 11:11

Доводимо до вашого відома, що з 04.11.2017 року буде відкритий маршрут шкільного автобуса  по підвозу учнів початкових класів, які проживають в селищі Лосинівка на відстані більше 3 км. від навчальних закладів.

1-й маршрут:

МНВК- вул. Шевченка - ЗОШ І-ІІІ ст..

(зупинки Шевченка 36,85,97,127,145)

2- й маршрут:

ЗОШ І-ІІІ ст. - вул. Шевченка - вул. М.Лисенка - вул. Миру - ЗОШ І ст.

(зупинки М.Лисенка  - 2, 15; вул. Миру – 47,63)

3-й маршрут:

ЗОШ І ст. - вул. М. Яринича – провулок Зелений – вул.1 Травня – ЗОШ І ст. – вул. Троїцька – ЗОШ І-ІІІ ст.

(зупинки вул. М.Яринича – 39, 64; вул.1 Травня – 37,45)

Відповідальний вихователь по підвозу учнів по всіх маршрутах – учитель Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Опанасенко Ольга Миколаївна.