Ніжинський район, Чернігівська область

ПРИВІТАННЯ ЛОСИНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Шановні спортсмени, тренери, вчителі фізичної культури, ветерани та шанувальники спорту!

Вітаю вас із Днем фізичної культури та спорту – святом прославлених спортсменів, тренерів і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя.

Бажаю всім міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність.

Селищний голова Андрієць В.М.