Відбулося свято-ярмарок "Медовий смак"

Дата: 15.08.2017 11:45

12 серпня у селищі Лосинівка вже вчетверте відбулося свято-ярмарок «Медовий Смак» з нагоди святкування Яблучного Спасу та професійного свята українських пасічників, яке зібрало і тих, хто займається пасікою, і тих, хто полюбляє цей цілющий продукт. Цього дня зібралося багато гостей: Почесний пасічник України, голова спілки бджолярів Ніжинщини Балаш Петро Іванович, голова Лосинівської спілки бджолярів Могильний Володимир Федорович, та пасічники громади Стрілець Анатолій Олексійович, Костюченко Юрій Михайлович, Литовченко Микола Петрович, Литовченко Петро Павлович, Яременко Григорій Григорович, Зубок Петро Миколайович, Петрик Ярослав Іванович, Нежиборець Олександр Миколайович. Із першим вітальним словом звернувся до гостей господар Лосинівської громади Андрієць Володимир Миколайович. Привітав всіх з чудовим святом, побажав міцного здоров’я, наснаги, терпіння, задоволення від бджолярської справи, добрих густих медів, крутих бджіл, тепла, добра і миру. Також Володимир Миколайович за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток бджільництва, своєчасне і грамотне виконання всіх робіт, пов’язаних з утриманням та доглядом за бджолами, за сприяння зміцнення здоров’я нації та з нагоди Дня Пасічника нагородив подяками та грамотами пасічників громади. Також слово для привітання мали наші почесні гості-бджолярі-любителі і люди, які професійно займаються цим видом промислу: засновник свята меду в селищі Лосинівка Стрілець Анатолій Олексійович, Почесний пасічник України, голова спілки бджолярів Ніжинщини Балаш Петро Іванович, голова Лосинівської спілки бджолярів Могильний Володимир Федорович. Подякували всім пасічникам за нелегку працю, взагалі за життєвий вибір і позицію. Під час виставки на ярмарку можна було придбати мед різних сортів: акацієвий, липовий, гречаний, і з різнотрав’я, медові напої та продукти. Гарний настрій своїми яскравими виступами забезпечували працівники Відділу культури і туризму Лосинівської селищної ради: начальник відділу Тетяна Мельникова та методист відділу Наталія Опанасенко , працівники Лосинівського Будинку культури: директор Валентина Гавриляко, народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Горлиця», вокальний ансамбль народної пісні «Душі криниця» керівник Василь Боровик, солісти Валерія Божа та Аліна Калініченко керівник Валерій Дерев’янко та гостя з Ніжина Богдана Марченко - онука Балаша Петра Івановича, ведучий святкової програми Василь Мельников. Усіх присутніх пригощали смачним обідом. Додому відвідувачі свята понесли з собою ароматний смачний мед, гарний настрій і масу позитивних вражень. Свято Меду сподобалося жителям і гостям селища. Тож сподіваємося, що і наступного року Лосинівська громада збере всіх у дружньоу колі! Тож, вітаємо вас з таким гарним святом, як Преображення Господнє (Яблуневий Спас)! У це світле свято хочеться побажати миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров'я і всіх благ! Нехай виправдаються всі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!