11 квітня Лосинівський селищний голова Андрієць В.М. провів нараду щодо підготовки до всеукраїнського Дня довкілля, акції «Чистий четвер». До цієї акції планують приєднатись не тільки працівники виконавчого комітету селищної ради, але й КП «Промінь» Лосинівської селищної ради. Піднімали проблему стихійних сміттєзвалищ.

Комунальне підприємство селища теж буде приводити до ладу ввірені йому території: підмітати, прибирати сміття на стихійних сміттєзвалищах. «Чистий четвер» - традиційний день прибирання перед святом Великодня. Господарі у цей день завжди наводили чистоту в своїх оселях та прикрашали її до майбутнього свята.

Працівники селищної ради в «Чистий четвер» теж вийшли прибрати на своїй території. Попрацювали плідно, привели до ладу огорожу селищної ради, побілили бордюри, дерева, повигрібали залишки опалого листя та хвої, пофарбували сходи в приміщенні селищної ради та дошку оголошень.

Чистота простору – обов’язкова умова для розвитку людини, господарства, країни. Бруд, непотріб, сміття відтягують на себе багато енергії, сил і грошей. Але для початку чистоту треба впустити в підсвідомість кожного, привчити себе підтримувати лад у думках, позбуватися хоча б час від часу тяжких помислів та негативних емоцій, відкриваючи себе для нових змін у житті.