ЗМАГАННЯ ПРИСВЯЧЕНІ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Дата: 30.01.2018 12:03

До визначної події 100-річчя пам’яті героїв Крут пройшли спортивні змагання серед школярів.

Так,  26 січня 2018 року в селі Ніжинське відбувся кубок Ніжинського району з лижних гонок, в яких прийняла участь команда Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. в складі: Дяченко Оля - учениця 6 класу, Коваль Альона - учениця 8 класу та Парубець Артем – учень 8 класу на чолі з вчителем фізичної культури Руденко Володимиром Миколайовичем. Парубець Артем виборов І місце, показавши кращий результат серед своєї вікової групи.

В  приміщенні школи с.Крути відбувся волейбольний турнір. У змаганнях брали участь команди Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ»І-ІІІ ст. та Крутівської ЗОШ І-ІІІ ст.

У запеклій боротьбі команда Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. виборола перемогу і була нагороджена кубком та волейбольним м’ячем. Підготував команду старшокласників Яременко Євген Володимирович – вчитель фізичної культури даної школи.

Так тримати!

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту