ПРО ТИМЧАСОВЕ ПРИЗУПИНЕННЯ НАВЧАННЯ В ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКОЛАХ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

  • 2639

Відповідно до розпорядження №7 від 05 лютого 2018 року, про тимчасове призупинення навчання  в загальноосвітніх школах Лосинівської селищної ради. 

На підставі  законів України «Про місцеве самоврядування в Україні », « Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про загальну середню освіту»,  Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу та з метою недопущення подальшого розповсюдження гострих респіраторних захворювань та грипу серед дітей організаційних колективів.

  1. Припинити навчально-виховний процес в загальноосвітніх школах Лосинівської селищної ради з 05.02.2018 по 11.02.2018 року,терміном на сім днів.
  2. На період запровадження  карантинних міроприємств припинити  роботу позашкільних установ, проведення масових видовищ, навчальних та розважальних заходів для дітей і підлітків.
  3. В дошкільних навчальних закладах посилити протиепідемічний режим. Продовжити  спостереження за рівнем захворюваності дітей ДНЗ по Лосинівській селищній раді при подальшому рості захворюваності наказом відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради припиняти навчально-виховний процес.

        4.Контроль за виконання цього розпорядження покласти на начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської              селищної ради Кільового В.М.

                                                                                                                             Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради