Ніжинський район, Чернігівська область

17 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРОДОВЖЕНА

28 листопада 2017 року відбулася 17 сесія 8 скликання Лосинівської селищної ради. Із 26 депутатів громади  присутніх було 16.

В роботі сесії  взяли участь селищний голова – Андрієць Володимир Миколайович, начальник фінансового відділу – Чуприна Антоніна Олександрівна.У зв’язку з відсутністю секретаря селищної ради – Кошарної Наталії Андріївни, обов’язки  виконувала  депутат Лосинівської селищної ради – Андріяш Ольга Миколаївна. На порядок денний було винесено 20 питань, але всі питання були не розглянуті  сесія  була продовжена  на 30 грудня 2017 року.