Найвеселіше свято у селі.

Дата: 14.07.2017 12:21

8 липня село Шняківка святкувало свій «День села».

Ще за довго до початку дійства, а воно повинно було стартувати о 10 годині почали з’їжджатися до сільського клубу його учасники: співаки, музики, працівники торгівлі.

Для найменших учасників батут, солодка вата, лотерея. Як годиться з давніх – давен свято поблагословили хлібом сіллю спеченим короваєм(з врожаю зібраного на рідній землі )пригостили всіх присутніх.

Зі словами привітань звернулися: голова Лосинівської ОТГ Андрієць В. М., староста села  Улько Т. Г., орендарі наших земель ТОВ «АГРО-Надія» Василенко М. М., та Ременюк С. В. колишній голова КСП «Україна», Парубець М. І., правнучка П. Морачевського  Котенко Т.І., попередні сільські голови Федько М.К. та  Лисенко В.Г., який познайомив присутніх зі сторінками історії нашого села.

Жителів села, гостей і запрошених вітали ведучі свята Мельников В.В. та Мельникова Т.В.,  народний аматорський родинний ансамбль Берегиня” керівник Анатолій Лисенко, народний аматорський хоровий колективРодина” керівник Василь Боровик., а також зі святом жителів села вітали запрошені гості  народний ансамбль троїстих музик “Перець” керівник Олександр Кушенко та народний аматорський молодіжний ансамбль "Калинонька з перцем" (керівник Володимир Коцюба), вокальний ансамбль «Душі криниця» керівник Василь Боровик. чудовий дует Анастасії Наливайко та Вероніки Чистілової, а також чудовими сольними виступами: Світлана Ващенко, Валентина Гавриляко, Максим Остапко, Яна Река. Одна бадьора пісня змінювала другу, не терпілося порадувати своїм гумором та танцями підростаючому поколінню нашого села: Слобожан Кирило, Каленський Володимир та Андрєєв Артем.                    На святі лунали слова подяки та привітань учасникам АТО Анатолію Петрику, Роману Думенку, Анатолію Слобожану, В’ячеславу  Кузьменку, Ярославу Чудаку, а також ліквідаторам Чорнобильської АЕС Макаренко Г. І., Майко В. М., Резвін Г. І., Думенку П. В.,  Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих та померлих учасників Великої Вітчизняної війни  померлих чорнобильців .

На весільний рушник з нагоди річниць весілля  в котрий раз стали Іван та Варвара Майко, Ольга та Станіслав Хіміч, Володимир та Світлана Сидорови, Володимир та Тетяна Улько, Дідиченко Микола та Лавреха Тетяна.

Фото без описуВітали ювілярів  подарунками та квітами: Макух З. Й.,  Савищенко М. В., Білан Л. М., Улько Л В  Майко М Г . Всіх іменинників липня  -  гучними оплесками та  піснями від учасників художньої самодіяльності.

Фото без описуНа святі брали участь найменші учасники,які підготували малюнки про село, переможницею стала Маковецька Саша. Всі учасники конкурсу отримали подарунки.

Фото без описуДітки що ідуть до першого класу отримали привітання і подарунки.

Линули привітання і слова подяки  місцевим  вишивальницям  Білан К. І. та Щербина Г. В., художнику Лисенко А. П., майстру робіт з дерева Майко М.В.,  які продовжують дивувати всіх своєю майстерністю і надали свої роботи на виставку.

За героїчний прояв в гасінні пожежі Нужа А. Р. отримав грамоту і подарунок.

Після урочистої частини та концерту  всіх присутніх пригощали кулішем  та шашликами.

Другу частину дня продовжував розіграш лотерей. Власницею супер - призу  (порося)стала Макаренко Юля.

Завершилось свято салютом та дискотекою.

Зробити день цікавим та змістовним допомогли наші спонсорі :ТОВ «Агронадія»,Ніжинське відділення Аграрної партії, ПП Бондарчук Г. О., Лосинівська  селищна рада.

Організатори свята.