До дня вшанування ліквідаторів ЧАЕС

Дата: 20.04.2017 12:31

Цьогоріч 26-го квітня виповнюється 31 рік з моменту аварії на Чорнобильській АЕС. До дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії  за підтримки голови Ніжинської РДА Івашина В.А. було придбано та доставлено в смт.  Лосинівка 10 саджанців туї з метою належного упорядкування території навколо пам’ятника ліквідаторам Чорнобильської АЕС.

20.04.2017 року біля пам’ятника було організовано висаджування саджанців, де взяли участь голова Ніжинської РДА Івашин В.А., заступник голови Ніжинської РДА Мелашенко О.М.,  голова Лосинівської ОТГ Андрієць В.М., працівники КП «Промінь», працівники будинку культури та ліквідатори Чорнобильської АЕС: Литовченко П.П,, Петрик І.І., Скок М.С.

Голова Лосинівської селищної ради Андрієць В.М. висловлює подяку всім учасникам заходу.