ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ НІЖИНЩИНИ

  • 763

15 вересня біля пам’ятника невідомому солдатові відбувся мітинг приурочений до 74 річнці визволення Ніжинщини від німецько-фашистських загарбників у роки Другої світової війни. Особливого звучання ця дата набуває зараз, коли наша країна знаходиться у стані війни із кривавим агресором.

  Почесне слово мала вчитель історії Лариса Дерев’янко, яка провела невеличкий історичний екскурс тими страшними роками війни та селищний голова Володимир Андрієць, який побажав молоді добре навчатися, та мирного неба над головою. Селищним головою було відмічено, що із селища Лосинівка пішли на фронт 987 чоловік. За роки Великої Вітчизняної війни до  рідних домівок не повернулося: до Лосинівки – 549 чоловік; Сальне і Садове – 234 чоловік; Шатура – 173 чоловік; Терешківка – 132 чоловік; Вікторівка – 49 чоловік; Леонідівка – 93 чоловік; Степ – 45 чоловік.

  Була проведена книжкова  виставка «Визвольний вересень Ніжинщини»  завідуючою дитячою бібліотекою  Лосинівської філії Зоєю Чумак. Хочеться відзначити, що вона викликала неабиякий інтерес з боку підростаючого покоління.

 Учні та присутні вшанували загиблих Хвилиною мовчання. На завершення мітингу відбулося покладання квітів до підніжжя пам’ятника.