Ніжинський район, Чернігівська область

16 липня Ваше професійне свято – День бухгалтера!

Шановні бухгалтери

Лосинівської об’єднаної територіальної громади!

16 липня  Ваше професійне свято – День бухгалтера! Прийміть сердечні вітання в цей святковий для Вас усіх день, незалежно від звання, посади та стажу роботи. Дозвольте висловити вам вдячність за сумлінну та кропітку працю, від якої залежить ефективний розвиток фінансово-господарської діяльності кожного підприємства, а рівень вашого професіоналізму визначається соціально-економічним розвитком як нашого краю, так і всієї держави. Наша професія вимагає від кожного чесності, сумлінності, відповідальності, об’єктивності та справжньої відданості своїй справі.
Бажаю Вам успіхів та порозуміння, здоров’я, плідної співпраці, щастя і добра та сімейного затишку!

Селищний голова   В.М.Андрієць