Щодо конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі

Щодо конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ЕкОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

вул.Шевченка,7м.Чернігів, 14000, тел./факс (0462)67-57-39, e-mail: der_post@cg.gov.ua, код ЄДРПОУ 02742119

02.08.2017

09-08/2023

На №

від

Департамент агропромислового розвитку                                                                                                                                      облдержадміністрації

Райдержадміністрації

Об’єднані територіальні громади

Щодо конкурсу на отримання фінансової

підтримки на поворотній основі

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про конкурс на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам», який проводиться Українським державним фондом підтримки фермерських господарств (Укрдержфонд).

Загальна сума коштів, що будуть розподілені, становить 65 млн. гривень.

Перелік документів для участі в конкурсі - http://udf.gov.ua/node/570 .

Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. гривень, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років.

До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Конкурс проводиться в два етапи:

1. Прийом заявок та документів для участі в конкурсі, визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки – проводиться регіональними комісіями Фонду
    (за адресами регіональних відділень Укрдержфонду).

2. Конкурсний відбір та формування реєстру фермерських господарств, що отримали право на одержання фінансової підтримки, проводиться конкурсною комісією з питань надання фінансової підтримки (Укрдержфонд, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1).

Заявки та документи для участі в конкурсі подаються до 16 серпня               2017 р. до регіональних комісій  керівником фермерського господарства особисто або уповноваженою особою. Заявки, що надійшли після закінчення строку подання, не розглядаються.

Сума коштів, що буде розподілена між фермерськими господарствами Чернігівської області становить 1755,0 тис. грн.

Заявки та документи для участі в конкурсі приймаються регіональною комісією Чернігівського відділення за адресою: 14000, м. Чернігів, пр. Миру, 14, кім. 403, телефон: (0462) 77-46-69 щодня, крім вихідних, з 9:00 по 17:30
(у п’ятницю – до 16:30).

Фінансову підтримку можна отримати для придбання техніки, обладнання, поновлення обігових коштів, у тому числі для придбання маточного поголів’я сільськогосподарських тварин (телиць, нетелей, корів, свиноматок, ярок, вівцематок, кізочок та козоматок) та проведення оцінки відповідності виробництва органічної продукції (сировини), виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, будівництва та реконструкції виробничих і невиробничих приміщень, для закладення багаторічних насаджень, розвитку кредитної та обслуговуючої кооперації, у тому числі для сплати пайових внесків до пайових фондів сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, утворених фермерськими господарствами самостійно або разом з членами особистих селянських господарств, зрошення та меліорації земель.

Детально на сайті http://udf.gov.ua/node/693 .

Просимо ознайомитися, розповсюдити серед потенційних учасників та на своїх сайтах і повідомити Департамент економічного розвитку (oblinvest@ukr.net) до 18.08.2017 року про участь.

В.о. директора Департаменту                                             С.І. Полторацька