Ніжинський район, Чернігівська область

ЗНАЙТЕ НАШИХ

У Лосинівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів надійшла подяка педагогічному колективу з Навчально-наукового інституту права Університету державної фіскальної служби України (м. Ірпінь). Учениця закладу Альона Ременюк протягом навчання в Університеті проявила себе як відповідальна студентка з сумлінним ставленням до навчання, здатністю мислити та з активною громадською позицією.

Директор навчально-наукового інституту права Заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор- Василь Топчій, сподівається, що випускники Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. і надалі будуть поповнювати лави студентів інституту права та висловив надію на подальшу співпрацю школи та інституту у справі підготовки висококваліфікованих фахівців.

За матеріалами відділу освіти, сім’ї,

молоді та спорту