ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Дата: 24.11.2017 15:02

Шановні жителі нашої громади! Сьогодні ми вшановуємо пам’ять мільйонів співвітчизників, які загинули в Україні від найжахливішого в історії людства злочину – Голодомору, що назавжди змінив хід історії українського народу, ставши одним з найважчих випробувань, які випали на його долю.Надто високу ціну заплатив наш народ за прагнення бути господарем на власній землі. Ще й нині спогади про страшний голод в Україні є незагоєною раною, невичерпним болем.

В  цей осінній день 25 листопада прошу всіх запалити у вікнах своїх домівок  свічки пам'яті на знак скорботи  хто загинув голодною смертю. Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.Хай пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення нашої держави на власній землі.

Бажаю, щоб на столі українців завжди був хліб і до хліба, щоб ніколи у наших дітей не бачити голодних очей, щоб дитинство їх було щасливим і ситим, щоб наші люди завжди мали достаток, а держава була могутньою, процвітаючою і з високим рівнем добробуту.І хай оберігає нас Господь від будь-якого лиха.

З повагою,

селищний голова Володимир Андрієць