ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Дата: 03.10.2017 15:08

29 вересня у Лосинівському Будинку культури відбувся  урочистий концерт, присвячений Дню  вчителя, який відзначають у першу неділлю жовтня.

Окрім, власне, винуватців урочистості - вчителів навчальних закладів та ветеранів освітянської галузі - на свято завітали шановані гості. Всіх працівників освіти Лосинівської ОТГ привітали з святом селищний голова- Володимир Андрієць та начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту - Віктор Кільовий. З вітальним словом до освітян звернулася також голова райкому профспілки працівників відділу освіти Ніжинської РДА - Чаботаєва Інга.

Проте самими лише словами шановні гості не обмежилися - багатьом освітянам вручили грамоти та подяки.

Грамотою селищного голови були нагороджені:

- Рубан Тетяна Миколаївна, вчитель географії Шатурського НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІ ст;

- Валенчук Олена Владиславівна, вчитель матиматики Сальненського НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІІ ст;

- Авраменко Ніна Дмитрівна, вчитель історії Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст;

- Петрик Валентина Федорівна, вчитель початкових класів, Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст;

- Примак Людмила Миколаївна, вчитель початкових класів, Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст;

- Петрик Наталія Олексіївна, вихователь ДНЗ "Сонечко";

- Прокопенко Мая Григорівна, вчитель математики, Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст;

- Махлай Оксана Михайлівна, вчитель англійської мови, Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст;

Грамотою районної ради були нагороджені:

- Постол Катерина Михайлівна, директор Лосинівської ЗОШ І ст;

- Семенок Світлана Іванівна, заступник директора з НВР Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст;

- Ковалевський Володимир Миколайович, вчитель початкових класів Сальненського НВК "ЗНЗ- ДНЗ" І-ІІІ ст;

Подяками відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту були відзначені:

- Дубровська Марина Федорівна, бібліотекар Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст;

- Лаврінець Микола Миколайович, оператор  газової котельні Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст;

- Удовенко Віталій Павлович, оператор газової котельні Лосинівського ДНЗ "Сонечко";

- Сюр Раїса Леонідівна, тех.працівниця Шатурського НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІ ст;

Премією від голови райкому профспілки була нагороджена Руденко Ольга Анатоліївна, вчитель інформатики Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст; та грамотою голови райкому профспілки - Біленко Оксана Григорівна, вчитель географії Сальненського   НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІІ ст;

Святковий концерт підготували працівники відділу культури і туризму Лосинівської ОТГ: Мельникова Тетяна, Река Яна, Опанасенко Наталія та працівники Будинку культури: вокальний квінтет Лосинівського Будинку  культури "Душа криниця" під керівництвом Василя Боровика,Валентина Гавриляко, Світлана Ващенко, Василь Мельников. Хореографічний колектив "Мрія"  Ніжинського району дитячої школи мистецтв під керівництвом Наталії та Юлії Ващенко та учні Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Валерія Божа, Никон Анастасія та Савенко Анастасія під керівництвом Валерія Дерев'янка.Всі присутні отримали масу задоволення від побаченого та почутого. Жоден працівник освіти не залишився без уваги, почув про себе гарні слова, та слова подяки.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради.