ЗІРКИ ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Дата: 22.09.2017 15:22

21 вересня народний аматорський родинний ансамбль «Берегиня» (керівник Анатолій Лисенко) з с. Шняківка, Лосинівської ОТГ взяв участь у зйомках програми «Фольк-music» у студії Національної телекомпанії України. Фото без опису

Виконували українську народну пісню «У вишневому саду», а в сучасній обробці цю пісню переспівав дует  молодих дівчат «VITA NOVA».
Учасники ансамблю отримали безліч позитивних та яскравих вражень. Вони у теплій атмосфері поспілкувалися з заслуженою артисткою України та ведучою проекту Оксаною Пекун. Пощастило сфотографуватися з народним артистами України Олександром Пономарьовим, Ольгою Сумською та її чоловіком Віталієм Борисюком – актором театру і кіно, а також з оперною співачкою, заслуженою артисткою України Валентиною Степовою. Учасники ансамблю були в захваті від творчого процесу, що панував в телестудії.
Тож очікуємо наших земляків в ефірі «Фольк-music» на телеканалі UA:Перший.

Відділ культури і туризму