Черговий суботник

  • 818

В  листопаді місяці 2017 року на території с. Шняківка Лосинівської ОТГ було проведено черговий суботник.

Староста села Улько Тетяна Григорівна повідомила односельців про те, що  народним депутатом Олександром Кодолою будуть виділені кошти для придбання дитячого майданчика. Всі мешканці с. Шняківки охоче обговорили і підтримали ідею встановити такий майданчик в центрі села, біля  сільського клубу. Раніше на цьому місці був розташований вагончик- магазин, але його знесли, а місце заросло кущами і деревами. Для покращення благоустрою села, було організовано суботник, в якому прийняли участь майже всі мешканці та актив села. Значну підтримку і допомогу в проведенні суботника надав Василенко М.М. (ТОВ «Агронадія»).

Людьми керувало бажання покращити благоустрій свого села, щоб на майданчик приходили не тільки діти, які проживають на території с. Шняківка, а й діти, які приїздять в гості з  інших міст та сіл. Адже кожна дитина повинна відчувати турботу і піклування своєї малої Батьківщини.

Староста села висловлює свою подяку всім, хто прийняв участь у суботнику,  хто не байдужий до долі села та бажає, щоб надія на краще майбутнє ніколи не згорала в серцях!

                                                                                   

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради