Пролунав останній дзвоник...

  • 981

     В цей чудовий травневий день для випускників школи пролунав останній дзвінок.
   На святкову лінійку привітати учнів школи прибули почесні гості: начальник відділу освіти Ніжинської РДА Лозова Л. В., керуюча справами Лосинівської ОТГ Боровик О. М.
   Для привітання учнів Сальненської школи, яка входить в Лосинівську територіальну громаду, долучився заступник голови Корнієнко М.М.
   Шатурських школярів привітала фахівець центру соціальних служб Гавриш Н.М. Від виконкому Лосинівської селищної ради  щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою! 
   Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
   Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
    Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. Вивчайтеся, ставайте спеціалістами своєї справи й повертайтеся до рідної громади. 
   Глибоко вдячні педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців душу, серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
    Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!