У СЕЛІ НІЖИНСЬКЕ ВІДБУВСЯ КУБОК НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ З ЛИЖНИХ ГОНОК, ПРИСВЯЧЕНИХ 100-РІЧЧЮ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

  • 837

26 січня 2018 року, в селі Ніжинське відбувся кубок Ніжинського району з лижних гонок, присвячених 100-річчю пам’яті героїв Крут. З самого ранку в Ніжинському звучала музика та пісні. 

 Погода сприяла всім спортсменам та вболівальникам гарному настрою.У змаганнях брали участь як юні, так і дорослі лижники. Змагання особисто-командні, проводилися за діючими правилами змагань з лижних гонок та включали: естафету (склад команди 4 учасника незалежно від статі) та спринт (змагання особисті) серед школярів, чоловіків 16 років і старше, серед дівчат.

Метою даного заходу є вшанування пам’яті загиблих героїв Крут; розвиток зимових видів спорту у Ніжинському районі; пропагування здорового способу життя та патріотичного виховання молоді; проведення спортивно – масових заходів з доступних і найбільш поширених на селі зимових видів спорту; відбір кращих спортсменів на обласні змагання.

З вітальним словом до учасників змагань звернулись голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, Ніжинський сільський голова Володимиир Орел, завідувач сектору сім'ї, молоді та спорту Ніжинської РДА Андрій Штайнеккер, голова Федерації футболу Ніжинського району Олексій Чернета. 

Організаційна підтримка лижних гонок здійснювалася Ніжинською районною державною адміністрацією, НРО ФСТ «Колос», Ніжинською сільською радою. Інформаційна підтримка - Ніжинська районна рада.

Перегони пройшли в дружній атмосфері. Цього морозного дня господарі лижних перегонів зігрівали своїх гостей гарячим чаєм та пригощали смачною рибною юшкою.

За підсумками змагань:

Переможці серед школярів:
І місце – Парубець Атрем
ІІ місце – Шлаган Ростислав
ІІІ місце – Краснікова Анастасія

Переможці серед чоловіків:
І місце – Сахно Володимир
ІІ місце – Бузун Олег
ІІІ місце – Боровик Володимир

Переможці серед жінок:
І місце – Солодка Катерина
ІІ місце – Семеряко Людмила
ІІІ місце – Скорбач Олена

Команди-переможці (естафета):
І місце – Ніжинський агротехнічний коледж
ІІ місце – Ніжинська районна рада
ІІІ місце – село Ніжинське.

За перемогу у змаганнях спортсменів нагородили грамотами та медалями, а команда-переможець отримала кубок.

                                                                                                                                    Організаційний відділ  Ніжинської районної ради.