Ніжинський район, Чернігівська область

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЗІ СВЯТОМ 8-ГО БЕРЕЗНЯ

Дорогі жінки ! Щиросердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни – 8-го Березня!

У цей день  висловлюю вам, шановні жінки, свою повагу та визнання. Адже кожному зрозуміло, що всі чесноти цього світу йдуть від жінок. Ви, дорогі жінки, головне  багатство нашого краю , його душа, його майбутнє. Вам притаманні внутрішня краса, доброта, стійкість. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях. При цьому залишаєтеся берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей. Рідні, кохані, шановні, прекрасні! Бажаю вам весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові! Нехай весна завжди живе у вашому серці щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій – нехай вам забезпечать ті, хто поряд, хто любить вас і кого любите ви. Зі святом Вас дорогі жінки!

З повагою селищний голова

Володимир Андрієць