ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ

  • 826

               З нагоди відзначення у 2018 році Дня охорони праці в Україні проводився VII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Конкурсні роботи висвітлювали тему охорони праці та промислової безпеки, зокрема безпечного ведення робіт у сільському господарстві, будівництві, на транспорті тощо.

Активну участь в конкурсі взяли учні Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Лосинівської ЗОШ І ст. Від кожного навчального закладу приймалось не більше 6-ти художніх робіт.

5 березня 2018 року Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації підвело підсумки.

Призерами регіонального (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей» стали шість школярів, в тому числі і наш Петрик Максим Іванович, учень 11 класу Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. Він став срібним призером у відбірковому регіональному турі, лауреатом конкурсу та нагороджений цінним подарунком.

До 15 березня 2018 року роботи переможців відбіркових регіональних турів конкурсу територіальні органи Держпраці направлять для участі у фіналі Конкурсу до офісу ДП «Редакція журналу «Охорона праці»

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту вітає Максима з перемогою!

Спеціаліст відділу Т.М. Сукач