"Забудеш свій рід — усохне твій корінь".

  • 1990

       Здавна відомо, що родина — то невичерпне джерело наснаги, любові та батьківських обов'язків. І кожна сім'я докладає зусиль, аби не всохло родове дерево, бо "Без роду нема народу". Українське народне прислів’я нагадує:"Забудеш свій рід — усохне твій корінь".

«Сім’я – осередок любові» саме таку тему обрала класний керівник 5-а класу Шевчун Неля Григорівна для проведення виховної години з батьками та дітьми свого класу.

Тепла, по – домашньому затишна атмосфера супроводжувала всіх присутніх під час всього дійства. Танці, пісні, вірші - все це дарували діти найдорожчим, своїм батькам. Вразив дует дівчаток, під керівництвом Миколи Сергійовича Гудименка, скрипка та баян мелодійно доповнювали тендітні голоси п’ятикласниць. Цікавою вправою став майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки від учителя трудового навчання Опанасенко Ольги Миколаївни, яка розповіла про історію виникнення виробу, та про те, що  з давніх-давен лялька-мотанка була оберегом нашого народу. Батьки разом з дітьми за хвилину виготовили своїми руками оберіг, в який вклали свої мрії та бажання.

Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Віктор Миколайович Кільовий подякував дирекції школи, Нелі Григорівні, батькам за організацію такої зустрічі та активну участь у ній, побажав побільше таких заходів!

Спеціаліст Т.М. Сукач