Змагання з техніки пішохідного туризму

  • 956

Сьогодні важливим є те, щоб підростаюче покоління виховувалося в традиціях патріотизму. Так, 23 березня на базі Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися відкриті змагання з техніки пішохідного туризму,  присвячені річниці виведення військ із Афганістану та під егідою воїнів АТО. 

Організатором даного заходу був вчитель трудового навчання та захисту Вітчизни Лосинівської школи Яременко Григорій, який багато років веде гурток «Сокіл» («Джура»), пропагує та популяризує патріотизм серед учнів.

У змаганнях брали участь 6 учнівських команд. Команди  не тільки з навчальних закладів відділу освіти , сім’ї, молоді та спорту Лосинівської  селищної ради, але й зі шкіл Ніжинського районного відділу освіти, а саме: «Мрійники» (Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Перці» (Лосинівський ЦДЮТ), «Туристи» (Перемозький НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст.),  «Шукачі скарбів» (Перемозький НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст.), «Туристи» (Данинський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст.), «Крутивус» (Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Спортивний захід був представлений такими змаганнями:

Техніка пішохідного туризму;

Топографічна підготовка;

Конкурс вузлів;

Закритий конкурс (естафета «Веселі старти»).

До суддівської колегії увійшли:

Чеботаєва Інга – головний суддя;

Талалаївська Оксана – головний секретар змагань;

Яременко Григорій – старший суддя змагань з техніки пішохідного туризму;

Плющ Сергій – старший суддя закритого конкурсу;

Опанасенко Ольга – старший суддя топографічного конкурсу;

Назаренко Володимир – старший суддя конкурсу в’язання вузлів.

Суддівська колегія також оцінювала патріотичну назву та девіз кожної команди. Всі  учасники змагань гідно впоралися із поставленими завданнями.

В загальному заліку перше місце виборола команда  Лосинівського  ЦДЮТ «Перці», друге  місце – Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ст. «Крутивус», а  третє  місце - Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст. «Мрійники». Всі команди отримали Подяки від голови громади Володимира Андрійця.

На завершення, методист відділу культури та туризму Лосинівської селищної ради Наталія Опанасенко, нагадала про події, що відбувалися під час виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан та про події сьогодення. До заходу  учні Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. підготували та продемонстрували  флеш-моб.

Від імені відділу освіти,сім’ї, молоді та спорту хочемо подякувати всім учасникам та присутнім на цьому змаганні.  Сподіваємося що такі заходи будуть проходити систематично.

Фахівець відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту

О.А. Талалаївська