Дата: 10.04.2018 12:26

Доводимо до відома осіб, в яких оформлена субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, що з 01.05.2018р потрібно поновити довідку про склад сім’ї.

Ця процедура можлива лише за наявності будинкової книги, яка знаходиться безпосередньо у власника будинку. Тому звертаємося до жителів Лосинівської ОТГ з проханням вчасно поновити довідку про склад сім’ї для продовження субсидії на новий період. Нагадуємо, що згідно з ч.2 статті 21 закону «Про єдиний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.

Отож усі отримувачі житлової субсидії, у чиїх родинах є діти, які досягли 14 років, мають донести ПАСПОРТНІ ДАНІ та ідентифікаційний код .

Звертатися всім у відділ субсидії, який находиться на 1-му поверсі в Лосинівській селищній раді, кабінет №1.