ОГОЛОШЕННЯ

  • 736

До уваги керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та всіх жителів Лосинівської громади!Відповідно до рішення виконавчого комітету Лосинівської  селищної ради  № 12 «Про  заходи по благоустрою та наведенню належного санітарного стану на території Лосинівської селищної ради» 13 квітня      2018 року   оголошується загальна толока (суботник) на території Лосинівської громади, де заплановано здійснити заходи з прибирання закріплених за вами територій: прибирання сміття, побілки бордюр, парканів, дерев та впорядкування клумб.

Щодо відома мешканців громади, то просимо вас також взяти участь і навести лад біля своїх помешкань (прибрати скирти соломи, гній,гілля, ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища, що утворилися біля помешкань  тощо) та привести в належний стан могилки на кладовищі своїх померлих родичів.

Дякуємо всім, хто вже розпочав прибирання своїх територій. Дякуємо Вам за підтримку і порозуміння у вирішенні питань благоустрою, які  мають велике значення у розбудові нашої з Вами громади.

З повагою

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради.

Інші оголошення

Всі оголошення