БЛАГОУСТРІЙ КЛАДОВИЩ

Дата: 16.04.2018 17:09

Напередодні поминальних днів  по всій Лосинівській громаді були проведені роботи з благоустрою кладовищ. Проводились роботи пов’язані з дотриманням належного санітарного стану.

Силами жителів населених пунктів  були доглянуті й прибрані могили покійних та пофарбовані огорожі. Завдяки  працівникам КП «Промінь» було проведено викорчовування порослі, обрізку дерев та вирубування кущів біля території кладовищ.  За фінансової підтримки депутата Лосинівської селищної ради  Валерія Калініченка на Центральному кладовищі смт. Лосинівка   встановлений  туалет,  були побілені сходи та дерева. На всі кладовища, що знаходяться на території  Лосинівської громади   завезений пісок - забезпечив директор ТОВ «Агрофірма»Лосинівська» - Сергій Селютін.  Для належного утримання всіх кладовищ було придбано фарбу директором  ПП «Агропрогрес» -  Михайлом Шумейком.

Селищний голова Володимир Андрієць та виконавчий комітет Лосинівської селищної ради висловлює всім небайдужим людям щиру подяку , що спільними зусиллями  навели порядок на всіх кладовищах.

(Прохання для мешканців громади, використовувати пісок тільки для благоустрою кладовищ)