ПЕРША ХВИЛЯ ВЕСНЯНОГО ПРИЗОВУ

  • 778

10 квітня до Збройних Сил України відправилася перша хвиля весняного призову юнаків Ніжинського краю. Серед них, як повідомив ніжинський військовий комісар майор Володимир Якущенко, чотири міських хлопці та вісім з району – Сергій Артем’єв і Сергій Лаврінець (смт Лосинівка),

Микола Коротенко (с. Чистий Колодязь), Владислав Костюченко (с. Безуглівка), Сергій Максименко і Ярослав Науменко (с. Стодоли), Дмитрій Тронь (с. Каблуки), Сергій Федоров (с. Бобрик).

Новобранців проводжали батьки, друзі, керівництво району та міста: заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелашенко, заступник міського голови Ігор Алексеєнко. А також малеча міського дитсадка №13, яка подарувала призовникам обереги, та вихователі, котрі почастували традиційною українською стравою – варениками. Благословив на ратний труд майбутніх воїнів настоятель Покровського храму Михаїл Якубів, даруючи кожному із них пасочки та іконки.

– Чоловік народжується, щоб захищати свою землю. Ця справа ніколи не була легкою, і все ж, нехай служба в армії принесе вам необхідний життєвий досвід. Повертайтеся додому здоровими і загартованими,– бажала наостанок Оксана Мелашенко тим, хто стояв на межі між юністю і чоловічою зрілістю.

За матеріалами газети «Ніжинський вісник»

Фото Олександра Василенка