1-Й РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "ПОТЯГ БЕЗПЕКИ"

Дата: 26.04.2018 09:39

25 квітня 2018 року мала нагоду відвідати Перший районний фестиваль-конкурс «Потяг Безпеки», який проводився з метою попередження торгівлі людьми через формування обізнаної, впевненої, відповідальної та соціально активної особистості на базі комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості»(директор Микола Борщ).

Захід був організований відділом освіти Ніжинської РДА. Методист Процько Інна привітала всіх присутніх та учасників змагань, ознайомила правилами проведення конкурсу. На заході зібралися всі ті, хто протягом 2017-2018 н.р. працювали над впровадженням програми «Особиста Гідність. Безпека Життя. Громадська Позиція». Позмагатися приїхали команди з населених пунктів району: Лосинівка Перемога, Сальне, Липів Ріг. Команди продемонстрували високий рівень знань, показали творчий підхід у вирішенні різнорівневих завдань. Змагання пройшло «на одному подиху».

У справедливій боротьбі перемогу здобула команда одинадцятикласників із Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів. Підготували переможців класний керівник Петрик Світлана Олексіївна та психолог Лук’яненко Наталія Олександрівна.

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради вітає учнів із с.Сального та їх керівників з перемогою!

Спеціаліст відділу

Сукач Т.М.