СУМУЄ ВІТЕР – РЕКВІЄМ В ПОЛЯХ

  • 980

26 квітня 1986 року  годинник життя відраховує 32- й рік Чорнобильської катастрофи. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Згадати загиблих та віддати шану живим, зібралися сьогодні на мітинг-реквієм біля пам’ятного знаку ліквідаторам Чорнобильської АЕС у селищі Лосинівка представники Лосинівської ОТГ, Ніжинської районної державної адміністрації та Ніжинської районної ради, ліквідатори аварії на ЧАЕС, жителі громади та учні школи.

Настоятель Свято-Троїцького храму Олег Гуга відправив молебінь за померлих ліквідаторів. Учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятника та вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто відійшов у вічність.  

 Зі словами вдячності та шанування до чорнобильців звернулися голова Лосинівської селищної ради Володимир Андрієць,  голова Ніжинської РДА  Вячеслав Івашин та заступник голови Ніжинської районної ради Наталія Березка.

Нехай ніколи не повториться жах тієї масштабної техногенної катастрофи, нехай  залишиться тільки пам’ять про ті моторошні події, яка  навчить нас цінувати нашу Землю, природу, мир, спокій та людське життя.

 

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради