ВІДКРИТТЯ ФУТБОЛЬНОГО СЕЗОНУ В СМТ.ЛОСИНІВКА

Дата: 07.05.2018 17:07

5 травня на центральному стадіоні селища Лосинівка відбулося урочисте відкриття футбольного сезону. Цього дня вперше за поточний рік пройшли дві гри ІІІ туру Відкритого чемпіонату Ніжинського району серед команд Вищої ліги.

З вітальним словом до футболістів звернувся селищний голова Володимир Андрієць та депутат обласної ради Микола Шматок, а також запрошені гості, голова Ніжинської райдержадміністрації В’ячеслав Івашин та завідувач сектора сім’ї, молоді та спорту Ніжинської РДА Андрій Штайнеккер. Благословив команди на вдалий футбольний сезон та окропив футболістів освяченою водою настоятель Свято-Троїцької церкви от. Олег Гуга.

Після урочистого відкриття на поле вийшли команди, щоб відкрити сезон не лише формально, а й безпосередньо грою. Зібралося чимало вболівальників, котрі емоційно реагували на дійство яке розгорнулося перед ними. Гра була захоплюючою та цікавою.

Лосинівські футболісти отримали перемогу на своєму полі в обох іграх:

«Фенікс» (смт. Лосинівка) – «Маяк» (с. Лихачів) 9:1

ФК «Лосинівка» (смт. Лосинівка) – «Колос» (с. Безуглівка) 1:0

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради вітає переможців та бажає подальших перемог.